Size E: Pomme Pidou R - Spaarpot Dachshund Opal, Air Balloons True Blue

Pomme Pidou
41SV3814
5420025382076
↕ 14 cm ↔ 14 cm 
    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size E: Pomme Pidou R - Spaarpot Dachshund Opal, DoggyDog Flamingo Pink

Pomme Pidou
41SV3813
5420025382076
↕ 10,5 cm ↔ 14 cm 
    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size E: Pomme Pidou R - Spaarpot Dachshund Opal,Venetian Sweet Butterflies

Pomme Pidou
41SV3816
5420025382076
↕ 14 cm ↔ 14 cm 
    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size E: Pomme Pidou R - Spaarpot Lamb Shelby, Funny Flamingos Twisted Green

Pomme Pidou
41SV4201-12
5420025382090
Lamb Shelby in Funny Flamingos Twisted Green straalt vrolijkheid uit met een opvallende flamingo- en bloemenprint.
↕ 14 cm ↔ 15,5 cm 
    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size E: Pomme Pidou R - Spaarpot Lamb Shelby, Vegetable Garden GrassGreen

Pomme Pidou
41SV4201-10
5420025382090
Lamb Shelby in Vegetable Garden GrassGreen combineert een frisse groene tint met een vrolijke plantenprint.
↕ 14 cm ↔ 15,5 cm 
    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size E: Pomme Pidou R - Spaarpot Lamb Shelby, Vegetable Garden PastelPink

Pomme Pidou
41SV4201-9
5420025382090
Lamb Shelby in Vegetable Garden PastelPink is een schattige spaarpot met een vrolijke plantenprint op een zachte roze ondergrond.
↕ 14 cm ↔ 15,5 cm 
    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size E: Pomme Pidou R - Spaarpot Lion Marley, Safari Life PoshPink

Pomme Pidou
41SV3915

Lion Marley in Safari Life PoshPink is een kleurrijke spaarpot met een speelse dierenprint op een roze ondergrond. Voeg een vleugje safari toe aan je interieur!
↕ 14,5 cm ↔ 12 cm 

    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size E: Pomme Pidou R - Spaarpot Teddy Bear Tala, TreeLove GardenGreen

Pomme Pidou
41SV3613-5
5420025382120
Teddy Bear Tala in TreeLove GardenGreen straalt rust en natuur uit met zijn print van vrolijke boompjes op een groene ondergrond. Een schattige spaarpot voor natuurliefhebbers!
↕ 14 cm ↔ 10,5 cm 
    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size E: Pomme Pidou R - Spaarpot Teddy Bear Tilou, SummerSet PixiePurple

Pomme Pidou
41SV3613-8
5420025382120
Teddy Bear Tilou in Summerset PixiePurple brengt levendigheid in huis met zijn kleurrijke bloemenprint op een betoverende paarse achtergrond. Voeg een vleugje fantasie toe aan je spaargewoontes!
↕ 17,5 cm ↔ 11 cm
    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size E: Pomme Pidou R - Spaarpot Teddy Bear Tilou, TreeLove GardenGreen

Pomme Pidou
41SV3613-12
5420025382120
Teddy Bear Tilou in TreeLove GardenGreen brengt een vleugje natuur in huis met zijn vrolijke boompjesprint op een groene ondergrond. Ideaal voor natuurliefhebbers!
↕ 17,5 cm ↔ 11 cm 
    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size F: Pomme Pidou XS - Cow Maggie, Love and Peace MagentaMix

Pomme Pidou
41SV3971*
5420025372664
↕ 13,5 cm ↔ 11 cm
    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size F: Pomme Pidou XS - Dog Bruno, Funky Flowers SummerSet

Pomme Pidou
41SV3853
5420025335805
De spaarpot Dog Bruno, uitgevoerd in Funky Flowers SummerSet, combineert een vrolijke bloemenprint met een lichtroze ondergrond voor een unieke look.
↕ 11 cm ↔ 12,5 cm 
    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size F: Pomme Pidou XS - Dog Bruno, Orange Flowers in the Sun

Pomme Pidou
41SV3855
5420025335805
De vrolijke spaarpot Dog Bruno in Orange Flowers in the Sun brengt een zomerse sfeer in huis met zijn kleurrijke bloemenprint op een oranje ondergrond.
↕ 11 cm ↔ 12,5 cm 
    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size F: Pomme Pidou XS - Dog Bruno, Va Va Vroom TrafficRed

Pomme Pidou
41SV3852
5420025335805
De Pomme Pidou spaarpot Dog Bruno, met een print van kleurrijke auto’s op een rode ondergrond, is een vrolijke en praktische toevoeging aan uw interieur.
↕ 11 cm ↔ 12,5 cm 
    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size F: Pomme Pidou XS - Doggie, It's Raining Umbrellas

Pomme Pidou
41SV2560
5420025342407
Een schattige chihuahua spaarpot van Pomme Pidou, met een unieke paraplu-print en handgemaakte details.

↕ 15 cm ↔ 10 cm

    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size F: Pomme Pidou XS - Spaarpot Bull Victor, Butterfly Paradise

Pomme Pidou
41SV4097
5420025378536

Maak kennis met Bull Victor, de iconische stier van Pomme Pidou, nu in een handzaam XS-formaat. Deze keramische spaarpot in de vrolijke Butterfly Paradise print is een unieke blikvanger voor elke kamer. Met de hand aangebrachte prints maken elke spaarpot uniek. Klein van formaat, groot in charme!
↕ 9,5 cm ↔ 13,5 cm 

    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size F: Pomme Pidou XS - Spaarpot Bull Victor, Flowers and Dreams SunnyYellow

Pomme Pidou
41SV4098
5420025378536

Maak kennis met Bull Victor, de iconische stier van Pomme Pidou, nu in een handzaam XS-formaat. Deze keramische spaarpot in de vrolijke Flowers and Dreams SunnyYellow print is een unieke blikvanger voor elke kamer. Met de hand aangebrachte prints maken elke spaarpot uniek. Klein van formaat, groot in charme!
↕ 9,5 cm ↔ 13,5 cm 

    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size F: Pomme Pidou XS - Spaarpot Bull Victor, Happy ChiliRed

Pomme Pidou
41SV4099
5420025378536

Maak kennis met Bull Victor, de iconische stier van Pomme Pidou, nu in een handzaam XS-formaat. Deze keramische spaarpot in de vrolijke Happy ChiliRed print is een unieke blikvanger voor elke kamer. Met de hand aangebrachte prints maken elke spaarpot uniek. Klein van formaat, groot in charme!
↕ 9,5 cm ↔ 13,5 cm 

    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size F: Pomme Pidou XS - Spaarpot French Bulldog Jack, Air Balloons GardenGreen

Pomme Pidou
41SV4065
5420025378529
↕ 11,5 cm ↔ 13 cm
    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size F: Pomme Pidou XS - Spaarpot French Bulldog Jack, Beezzy Hearts SheerWhite

Pomme Pidou
41SV4063
5420025378529

↕ 11,5 cm ↔ 13 cm

    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size F: Pomme Pidou XS - Spaarpot French Bulldog Jack, Pink Elephant Parade

Pomme Pidou
41SV4064
5420025378529
↕ 19,2 cm ↔ 23,5 cm
    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size F: Pomme Pidou XS - Spaarpot Moose Rudolph – Enchanted Forest Orange

Pomme Pidou
41SV1642
5420025362900

Vrolijke rendier-spaarpot met de kleurrijke print 'Enchanted Forest Orange', met paddenstoelen en bladeren. Handgemaakt en uniek in zijn soort.
↕ 10,5 cm ↔ 10 cm 

    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size F: Pomme Pidou XS - Spaarpot Moose Rudolph – Happy Flowers RazzBerry

Pomme Pidou
41SV1644
5420025362900

Een vrolijke spaarpot in de vorm van een rendier met de print 'Happy Flowers RazzBerry'. Handgemaakt en uniek door de toegepaste techniek.
↕ 10,5 cm ↔ 10 cm 

    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size F: Pomme Pidou XS - Spaarpot Owl Otti, Deep in the Jungle

Pomme Pidou
41SV4038
5420025382069
↕ 11 cm ↔ 10 cm 
    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel

Size F: Pomme Pidou XS - Spaarpot Owl Otti, Funky Flowers Pixie Purple

Pomme Pidou
41SV3353
5420025382069
Sparen wordt extra leuk met de vrolijke uil Otti van Pomme Pidou! Deze unieke keramische spaarpot heeft een kleurrijke bloemenprint op een paarse ondergrond.

↕ 11 cm ↔ 10 cm

    Levertijd:Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, direct verzonden
Bestel
!