Altijd al willen vechten met een stier? Nu kan het, en nog makkelijk ook. Deze stier loopt niet weg. Hij staat al in aanvalshouding, en valt iedereen aan die aan uw spaargeld wil komen. Hij ziet er gevaarlijk uit, of dit door zijn houding komt of door zijn graffiti-bedrukking, dat is moeilijk te zeggen. Maar indrukwekkend is deze spaarpot zeker!
Deze limited-edition spaarpot is volledig bedrukt met straatkunst. Dit is de Tokyo-versie. Hij is ook met andere kleuren en modellen te krijgen.
De spaarpot wordt geleverd in een gekleurde geschenkverpakking.
De gekleurde prints worden handmatig aangebracht, hierdoor is iedere spaarpot uniek en is er geen één exact dezelfde. Dit betekent wel dat door de toegepaste kleurtechniek sommige delen van de print vervaagd kunnen zijn.
Afmetingen: | |
L x B x H: | 11 x 28,5 x 19 cm |
Materiaal: | Keramiek |
Te openen: | Ja, via rubberen stop aan onderzijde |
Bijzonderheden: | Wordt geleverd in een gekleurde geschenkverpakking |